اطلاعات تور

بلغارستان - وارنا

اطلاعات تور

نوع تور ساحل,
مدت اقامت 7 شب,
تاریخ اعتبار 7 و 8 و 14 تیرماه تابستان 97,
خدمات گرفتن ویزا, راهنما فرودگاه, سیم کارت, گشت شهری, ترانسفر فرودگاهی, گشت شهری با نهار,
کشور مقصد بلغارستان,
شهر مقصد وارنا,
توضیحات تور

بلیط رفت و برگشت + 7 شب اقامت + ویزای توریستی + ترانسفر فرودگاهی + راهنمای فارسی زبان + سیم کارت رایگان برای هر اتاق + بیمه + یک گشت شهری همراه با نهار برای بیمه مسافرین بالای 60 سال 60000 تومان مازاد دریافت خواهد شد. داشتن پاسپورت جداگانه برای تمامی مسافرین در هر رده سنی الزامی می باشد. نرخ کودک زیر 2 سال 500.000 تومان می باشد. در صورت درخواست صندلی بیزینس مبلغ 1.000.000 تومان به پکیج اضافه می گردد.

پرواز چارتر و غیر قابل استرداد می باشد.

اطلاعات هتل موجود نمیباشد

برنامه سفر

ساحل ماسه های طلایی Golden Sands

ساحل ماسه های طلایی Golden Sands

در شمال وارنا سرزمين ماسه هاي طلايی Golden Sands كه به واقع مرواريد سواحل بلغاری دريای سياه است كه به شكرانه پوشش گياهی منحصر به فرد، طراوت و خنكی جنگل، پهنه گسترده ماسه های طلايی و آرام و امن تسهيلات ورزشی تفريحي بسياری همچون زمين های تنيس، مينی گلف، زمين های واليبال و بستكبال در امتداد گذرگاه ساحلی آن وجود دارد.

استخرهاي شنا با آب معدني و سرسره هاي آبي همواره طراوت، شور و نشاطي مثال زدني را براي گردشگران به ارمغان مي آورد. مجموعه تفريحي گلدن سندز نزديك به 100 لنگرگاه برای قايق های تفريحي عرضه مي نمايد.

هتلهاي مجهز با شرايطی عالی آسايش ميهمانان گرامي را فراهم مي سازند. برخی از ميان معروفترين هتلهای زنجيره ای دنيا مي باشند. هتلهايی احاطه شده با زمين های چمن، گلزارها و جنگل كه امكانات بسيار مناسب و جذابی برای آب درمانی با وجود چشمه های آب معدنی ارائه مي نمايند. در یک جمله می توان گفت که بهترین امکانات در ساحلی زیبا برای استراحت و تفریح فراهم است.

فاصله این ساحل زیبا تا وارنا حدود 17 کیلومتر و تا فرودگاه بین المللی وارنا 25 کیلومتر می باشد.

کلیه حقوق مادی و معنوی سایت متعلق به ندای پارسه میباشد.

طراحی وب سایت و بهینه سازی سایت